Ubytování

Hotel Panský dům a Pyramida je určen sportovně založeným hostům, kteří ocení velmi dobrý standard ubytování a služeb uprostřed krásné a drsné přírody Jizerských hor. Areál sestává ze dvou budov - Panský dům a  Pyramida. Dále k němu patří sportovní hala Sklárna. Jednotlivé budovy jsou od sebe 50m vzdálené.

pansky dum podzim Pansky_dum_v_zime Pyramida_rdesno

Hotel Panský dům a Pyramida je určen sportovně založeným hostům, kteří ocení velmi dobrý standard ubytování a služeb uprostřed krásné a drsné přírody Jizerských hor. Areál sestává ze dvou budov - Panský dům a  Pyramida. Dále k němu patří sportovní hala Sklárna. Jednotlivé budovy jsou od sebe 50m vzdálené.

pansky dum podzim Pansky_dum_v_zime Pyramida_rdesno

Areál Panský dům a Pyramida na Jizerce

Areál Panský dům a Pyramida na Jizerce nabízí 80 míst ve stylově zařízených většinou dvoulůžkových pokojích typu Riedel, Safír, Iserin a Standard. Pokoje jsou stylově zařízené, se sprchovým koutem a WC. Většina pokojů má konferenční stolek a psací stůl. Riedel je parádní pokoj hotelu na Panském domě. Pokoje Safír jsou prostornější, stylově zařízené, s předsíňkou, s výhledem do přírody, jsou pouze na Panském domě.

Pokoje Standard a Iserin jsou na Panském domě i na Pyramidě. Pokoje Iserin jsou středně velké, s výhledem do přírody. Pokoje Standard jsou menší, ale také stylově a útulně zařízené. Pokoje Standard na Panském domě mají výhled do atria hotelu. Menší pokoje Standard na Pyramidě mají výhled do přírody, větší pokoje Standard na Pyramidě jsou v podkroví s výhledem střešními okny.

Na některých pokojích je možnost přistýlky. K dispozici jsou i tři rodinná čtyřlůžková apartmá (dvě ložnice, předsíňka, sprcha a WC, výhled do přírody) a dva vícelůžkové pokoje.

Celková kapacita areálu je 80 lůžek, s využitím přistýlek je možno zvýšit kapacitu na asi 110 míst a dále rozšířit i využitím sousedních ubytovacích zařízení na Jizerce. 

Recepce pro ubytované v areálu je v hotelu Panský dům.

Pro individuelní rekreanty poskytujeme v zimní sezóně ubytování s polopenzí - snídaně švédský stůl a večeře teplý a studený raut, ve zbylé části roku ubytování se snídaní. Obědy a mimo zimní sezonu i večeře lze zakoupit v hotelové restauraci. Více informací o restauracích v jednotlivých objektech najdete v sekci Restaurace.

K dispozici jsou uzamykatelné kolárny a lyžárny. Je možno si zapůjčit horská kola, běžky, sněžnice a v omezeném počtu i dětské sáňky. Pobyt se psem (hodným a disciplinovaným) je možný za 250 Kč za noc.

V objektech se nekouří.

Panský dům

Panský dům je historickou i současnou dominantou osady Jizerka. V roce 2002 proběhla rozsáhlá rekonstrukce objektu. Hotel byl otevřen v lednu 2003.

pokoj 11 riedel pokoj 21 safir II pokoj 22 safir
pokoj 17 standard pokoj 32 iserin II pokoj 10 safir
pansky atrium pansky koupelna modra pansky koupelna zluta pansky klubovna

Panský dům má stylovou restauraci, která je vybavena prezentační technikou. Posedět je možno i v prostorném atriu nebo ve sklepní vinárně s krbovými kamny. Pro relaxaci slouží sauna a whirlpool. 

pansky hodiny pansky restaurace silvestr pansky sauna

Pyramida

Pyramida je tradičním společenským centrem Jizerky i jejího okolí. Rozsáhlá rekonstrukce objektu proběhla letech 2005 a 2006. Pyramida nyní nabízí hostům pohodlnější a útulnější pobyt, tradiční charakter horské chaty se přitom podařilo zachovat. Provoz obnovené Pyramidy zahájil tradiční Kočičkový bál v dubnu 2006.

Tradiční prostorný sál Pyramidy s jevištěm slouží jako stylová restaurace. Sál je vybaven prezentační technikou. Pro menší skupiny je vhodný stylový salonek. Pro relaxaci slouží sauna s možností ochlazení ve sněhu nebo v potoce.

pokoj 40 apartma pokoj 42 iserin pokoj 51 iserin
pokoj 55 standard pokoj 60 iserin pokoj 40 apartma II
pokoj 40 apartma III pokoj 54 standard pokoj 50 standard

Sklárna

V historické kamenné budově bývalé Sklárny je restaurace vhodná i jako salonek pro 30 osob. Do zajímavého prostoru haly Sklárny je citlivě vestavěna moderní sportovní hala. Hala nabízí zpestření Vašeho pobytu hlavně při špatném počasí. Je možné zde hrát tenis, míčové hry a ping-pong. Pro vyzkoušení lezeckých dovedností je hala vybavena dvěma lezeckými stěnami. Při využití haly mají přednost naši hoteloví hosté.

Sklarna_s_oveckouSklarna_restauraceSklarna_aikido

Nezávazná rezervace

Jméno / firma
Datum příjezdu
Pokojů Nocí Dětí Dosp.
Email

Telefon
Poznámka

Panský dům a Pyramida

Komfortní ubytování v drsné a krásné přírodě náhorní plošiny horské oblasti Jizerské hory. Restaurace a salonky až pro 100 osob, vybavení pro školení. Stylové pokoje s vybavením v rekonstruovaných historických objektech. Horské cesty pro cyklisty, upravené tratě pro běžkaře, pěšinky pro pěší. Lesy, louky, skály, rašeliniště, horské říčky.

Spřízněné odkazy