Kontakty

Rezervace

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon:  +420 602 313 425

Adresa

Panský dům a Pyramida s.r.o.

Jizerka 20

468 49 Kořenov

okres Jablonec nad Nisou

IČO: 26049082, DIČ CZ26049082

GPS 50° 49' 6.662"N,  15° 20' 44.27

Jak se k nám dostanete? Viz. také mapa níže.

Liberec > Jablonec nad Nisou > Tanvald > Desná > Horní Polubný > Jizerka. Ke konci průjezdu Desné odbočte doleva na přehradu Souš. Na křižovatce typu "T" v obci Černá Říčka odbočte doprava na Horní Polubný.

U kostela v Horním Polubném odbočte doleva a ještě jednou doleva a vydejte se úzkou silničkou mírně do kopce směrem na Jizerku. Na Jizerku dorazíte přibližně po 6ti km jízdy lesem po upravené úzké silničce. Pro ubytované neplatí zákaz vjezdu do osady, povolení k vjezdu dostanete v hotelu. Náš hotel je asi 1 km dolů po silnici, která pokračuje dále přes centrální parkoviště.

Přes Frýdlant je možný příjezd pouze mimo zimní sezonu.  Úsek Smědava - Souš je v zimním období pro motorová vozidla uzavřen. 

V zimě silně doporučujeme sněhové řetězy a lopatu.


Zvětšit mapu

Nezávazná rezervace

Jméno / firma
Datum příjezdu
Pokojů Nocí Dětí Dosp.
Email

Telefon
Poznámka

Panský dům a Pyramida

Komfortní ubytování v drsné a krásné přírodě náhorní plošiny horské oblasti Jizerské hory. Restaurace a salonky až pro 100 osob, vybavení pro školení. Stylové pokoje s vybavením v rekonstruovaných historických objektech. Horské cesty pro cyklisty, upravené tratě pro běžkaře, pěšinky pro pěší. Lesy, louky, skály, rašeliniště, horské říčky.

Spřízněné odkazy